Умови бронювання

Шановні клієнти!

Будь ласка, ознайомтеся з правилами бронювання та умовами відмови/скасування Вашого замовлення.

Необхідна умова для бронювання – передплата в розмірі вартості 1-2 днів проживання.

Варіанти оплати за проживання:

Для мешканців України

  • надіслати гроші на картку Приватбанку: 5168 7456 0485 0732 Спасіченко Олександр Борисович
  • надіслати гроші поштовим переказом за адресою: 03194, м. Київ, пр. Леся Курбаса 7Б, офіс 7. Спасіченко Олександр Борисович;
  • надіслати гроші через PrivatMoney або інші подібні оператори Спасіченко Олександру Борисовичу м. Київ, пр. Леся Курбаса, 7А, кв. 23.

Для мешканців інших країн

  • Надіслати гроші через Western Union, UniStream, MoneyGram, PrivatMoney або інші оператори Спасіченко Олександру Борисовичу м. Київ, пр. Леся Курбаса, 7А, кв. 23.

Перейти до бронювання


Ануляція бронювання

У разі ануляції не пізніше 3-х календарних днів від узгодженого терміну заїзду до дати заїзду - штраф не стягується.

У разі ануляції пізніше цього терміну або у разі незаїзду стягується 100% передоплата. *


Як анулювати замовлення

Щоб анулювати замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нашим агентом за телефоном +38 0(50) 38-1234-1, 0(96) 768-96-99

Відповідальність сторін

Пансіонат "Сонячний бриз" гарантує нерозголошення даних, конфіденційної та комерційної інформації.

Клієнт несе відповідальність за виконання своїх зобов'язань перед пансіонатом "Сонячний бриз", а також за завдання пансіонату "Сонячний бриз" як матеріальних збитків, так і збитків його ділової репутації.

Сторони звільняються від відповідальності за своїми зобов'язаннями у разі настання обставин непереборної сили (форс-мажор), таких як землетруси, повені, пожежі, тайфуни, урагани, снігові замети, військові дії, масові захворювання, страйки, зміна візових режимів, а також обмеження перевезень , заборони торгових операцій з окремими країнами внаслідок застосування міжнародних санкцій та інших подій, які не залежать від волі сторін. При настанні таких обставин кожна зі сторін зобов'язана сповістити про це інший бік у максимально короткий термін.


* - У разі пізнього анулювання бронювання послуг діють штрафні санкції стосовно клієнта у розмірі 100% передоплати (відповідно до Наказу №19 від 16.03.2004 р. Державної туристичної адміністрації України «Про затвердження Правил користування готелями та аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг).